خوداشتغالی و راه اندازی کسب و کاری مستقل

خوداشتغالی و راه اندازی کسب و کاری مستقل

 

 کسب وکارهاي خانگی در توسعه اقتصاد جهاني و منطقه اي نقش مهمي ايفا مي کنند و باعث به وجود آمدن مشاغل جديد، رشد کسب وکارهاي جديد و افزايش فعاليت هاي کارآفريني مي گردد.

این روزها افراد زیادی به خصوص قشر جوان را می توان دید که با پشتکار و انگیزه به دنبال خوداشتغالی و راه اندازی کسب و کاری مستقل برای امرار معاش در زندگی خود هستند. اما در این میان برخی از شغل ها راه نزدیکتر و روندی آسان تر برای رسیدن به کارآفرینی و ایجاد درآمد دارند. مشاغلی ساده که با سرمایه ای متناسب و با کمی همت می تواند کسب و کاری را به ارمغان بیاورد.

اگرکمی همت داشته باشید، می توانید نمونه تولیدات خارجی را با کیفیتی بهتر در داخل کشور تولید کنید. تولید اسکاچ و سیم ظرفشویی از جمله این تولیدات است که می توانید به راحتی محصولات خارجی را از سبد خرید خانوارها حذف کرده و به بازاری داخلی تبدیل کنید. در این صورت هم شما به عنوان تولیدکننده سود می برید و هم قدمی در جهت خودکفایی و خوداشتغالی بر می دارید.

گروه تولیدی کارنو صنعت با افتخار در راستای تولید ماشین آلات مشاغل خانگی پیشتاز بوده و همواره با استفاده از اساتید و متخصصان دانشگاهی توانسته با بالاترین سطح کیفیت و اخذ گواهینامه های ایزو در صنعت تولید ماشین آلات صنعتی یکه تاز باشد.

فعاليت های شركت کارنو صنعت از حدود ۱۲ سال قبل با تامین دستگاه تولید اسکاچ آغاز گردید و هم اکنون با تولید دستگاه های اسکاچ کاملا قابل سفارشی سازی و در رده های قیمتی متفاوت با تنوع کاربری در تولید انواع محصولات اسکاچ در عرصه کسب و کار گام نهاده است.

کسب درآمد خانگی باحداقل سرمایه گذاری، کارکردن به صورت پاره وقت، آموزش کوتاه مدت، عدم نیاز به فضای خاص و وسیع و … از ویژگی های این دستگاه ها است.

دستگاه های موردنیاز یک خط تولید اسکاچ:

دستگاه اول: دستگاه بافت( نیم اتوماتیک، تمام اتوماتیک)

دستگاه دوم: دستگاه پرس( پدالی، هیدرولیک)

شرکت کارنو صنعت دستگاه های دیگری همچون دستگاه تولید سیم اسکاچ و دستگاه تولید سیم ظرفشویی و همچنین دستگاه تولید اسکاچ شطرنجی را نیز تولید می نماید.

مکان موردنیاز، مواد اولیه و نوع دستگاه 

۳  رکن اصلی کسب و کار تولید اسکاچ محسوب می شوند که اصل سرمایه هم برای این ۳ مورد مصرف خواهد شد. ساده ترین دستگاه تولید کننده ی اسکاچ از قیمتی حدود ۶ میلیون تومان در بازار شروع می گردد. مسلما برای داشتن محصولات و کار متنوع، به دستگاه های با کیفیت تری نیاز است. برای اطلاع بیشتر از قیمت ها یک سری جست و جو در اینترنت انجام بدهید           .

محصولات خودتان را با قیمت مناسب عمده فروشی کنید، بدون شک قدم بعدی شما حرکت به سمت برند سازی محصول تولیدیتان خواهد بود.

تضمین شما ، فعالیت خود شماست

 فروش محصولات تولیدی

اگر خودتان بتوانید این محصولات را بدون واسطه ارائه بدهید درآمدهایی که به صورت ساعتی و ماهانه با استفاده از این دستگاها به دست شما میرسد دو برابر نیز افزایش خواهد یافت. همچنین اگر بتوانید طرح های خاصی برای فروش داشته باشید میتوانید از این کسب و کار، درآمد بیشتری نیز بدست آورید.

به یاد داشته باشید  شرکت hp   که در حال حاضر یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان لپ تاپ در سراسر دنیاست از گاراژ یک خانه فعالیت خود را شروع کرد، گوشه گاراژ !!

حرف آخر : اطلاعاتی که در این مقاله در اختیار شما قرار داده ایم برای معرفی کسب و کاری بود که مطمئنا برای کسانی که طبق اصول و استاندارد ها جلو خواهند رفت، صرفه و توجیه اقتصادی خواهد داشت