کسب درآمد خانگی کارآفرینی بدون نیاز به مهارت خاص

تولید اسکاچ شغل عالی کار تولیدی در خانه تضمینی مشاوره رایگان درآمد مناسب سود بالا سراسر ایران اعطای نمایندگی کسب و کار خانگی کارنو صنعت کارنو تولید اسکاج و سیم ظرفشویی

راه اندازی و کسب درآمد خانگی یا حتی استخدام برای شغلی دولتی همگی به توانایی شما برای ارزیابی فرصت ها بستگی دارد که هر روز در محیط پیرامون شما وجود دارند!

اگر شما بتوانید مهارتی بیشتر از اکثر افراد جامعه در ایجاد کارآفرینی بدست آورید مطمئن باشید که آینده ایده آلی خواهید داشت اما چطور این مهارت ها را باید بدست بیاورید؟

آیا راهی برای اینکه مهارت شما را در تشخیص فرصت ها بالا ببرد وجود دارد؟کارآفرینان موفقی که از کسب و کار خانگی درآمد خانگی بدست میاورند چگونه این مهارت را کسب کردند؟

حتما شما هم مثل بسیاری از افراد جامعه فرصت های ناب و طلایی زیادی را در زندگی خود داشته اید و خیلی از آن ها را از دست داده اید چون به خاص و ناب بودن این فرصت ها توجه نکرده اید

اما نگران نباشید!

ماهرترین کارآفرین هم گاهی این فرصت ها را از دست میدهد!

اینکه کارآفرین زاده میشود یا ساخته یک سوالی است که در ذهن همه ما وجود دارد چون همه ما فکر میکنیم که کارآفرین فردی خاص است یا جادو میکند!!

اما کارآفرین بودن کاری چندان سخت و پیچیده ای نیست.

 

کار در منزل تولید مربا مشاغل خانگی تولید با سرمایه کم شغل پرسود درآمد بالا کسب و کار خانگی کسب درآمد خانگی مشاوره رایگان

هیچ فرصتی بهتر از همین امروز، همین الانی که دارید این متن رو میخونید برای کارآفرین شدن و کسب درآمد خانگی نیست.

مشاغل خانگی جایگزین بسیار خوبی برای کسب و کار خارج از منزل هستند.

آیا میخواهید کسب و کار خانگی ای راه اندازی کنید که در آن مهارت دارید و نیاز به سرمایه گذاری زیاد ندارد؟

در این مقاله میخواهیم چند نوع  کسب و کار به شما معرفی کنیم که می توانید از آن درآمد خانگی داشته باشید.

  • تولید مربا در انواع مختلف
  • تولید اسکاچ و سیم ظرفشویی با ماشین آلات
  • تولید فیلتر هوا

تولید مربا در انواع مختلف برای کسب درآمد خانگی

 

کار در منزل تولید مربا مشاغل خانگی تولید با سرمایه کم شغل پرسود درآمد بالا کسب و کار خانگی کسب درآمد خانگی مشاوره رایگان

 

یکی از مشاغل خانگی که در چند سال اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است تولید مربا و ترشی است. اگر هنر و علاقه خاصی به درست کردن این خوردنی‌ها دارید اقدام کنید

تولید مربا و ترشی نیاز به مهارت خاص و سرمایه گذاری بالا ندارد و کاری پرسود برای ایجاد درآمد خانگی است.

سعی کنید برای تولیدات خود ایده های متفاوت از دیگران داشته باشید. ایده متفاوت همیشه و در هر شرایط اقتصادی میتواند  نتیجه خوبی به همراه داشته باشد.

هدف داشته باشید و کیفیت تولیدات خود را هم درنظر بگیرید تا  تولیدات شما بر سر زبان ها بیفتد و حتی بتوانید برند خودتان را داشته باشید.

 

تولید اسکاچ و سیم ظرفشویی در یک کارگاه خانگی

 

تولید اسکاچ شغل عالی کار تولیدی در خانه تضمینی مشاوره رایگان درآمد مناسب سود بالا سراسر ایران اعطای نمایندگی کسب و کار خانگی کارنو صنعت کارنو تولید اسکاج و سیم ظرفشویی

آیا تا به حال به نحوه ساخت اسکاچی که درحال شستن ظرف ها با آن هستید فکر کرده اید؟ میدانید که برای ساخت اسکاچ دستگاه هایی وجود دارد که با آن میتوانید خط تولیدی حتی در منزل راه اندازی کنید؟

کسب درآمد خانگی باحداقل سرمایه گذاری، کارکردن به صورت پاره وقت، آموزش کوتاه مدت، عدم نیاز به فضای خاص و وسیع و … از ویژگی های این دستگاه ها است.

اگر میخواهید درآمدخانگی داشته باشید که روزانه با چند ساعت کار و سرمایه گذاری کم شما را به درآمد ماهیانه معقول برساند به تولیدی اسکاچ فکر کنید.

انواع دستگاه های تولید اسکاچ و سیم ظرفشویی برای کسب و کار خانگی

 

تولید اسکاچ شغل عالی کار تولیدی در خانه تضمینی مشاوره رایگان درآمد مناسب سود بالا سراسر ایران اعطای نمایندگی کسب و کار خانگی کارنو صنعت کارنو تولید اسکاج و سیم ظرفشویی

برای اینکه یک خط تولید اسکاچ راه اندازی کنید دستگاه های بافت و پرس موردنیاز است..

از این دستگاه ها می توانید به راحتی در منزل هم استفاده کنید چون دستگاه ها بدون آلودگی هستند و سرو صدای کمی دارند و حتی نگران فضای موردنیاز دستگاه ها نباشید با ۱۵- ۱۰ متر می توانید این کسب و کار خانگی پردرآمد را راه اندازی کنید.

مشخصات نیمه اتوماتیک تمام اتوماتیک
ظرفیت تولید(۸ ساعت تولید) ۱۲۰۰- ۸۰۰ ۱۵۰۰- ۱۲۰۰
مبلغ سرمایه گذاری به همراه مواد اولیه ۱۰-۱۲ میلیون تومان ۱۲- ۱۵ میلیون تومان
میزان درآمد ماهیانه ۳-۲ میلیون تومان ۴- ۳میلیون تومان

 

دستگاه های فیلتر هوا

یکی دیگر از انواع کسب و کار خانگی تولید دستگاه های فیلتر هواست که به دستگاه های چین کن کاغذ فیلتر هوا و دستگاه تزریق تولید فیلتر هوا نیاز است.

فضای مورد نیاز برای این دستگاه ها ۸۰- ۷۰ متر است که در این صورت شما نیاز به کارگاهی برای تولید محصولات دارید.

مشخصات نیمه اتوماتیک تمام اتوماتیک دستگاه چین کن کاغذ
ظرفیت تولید(۸ ساعت تولید) حداکثر۲۰۰۰عدد ۳۰۰۰ عدد ۱۲۰۰ عدد
مبلغ سرمایه گذاری به همراه مواد اولیه ۲۴- ۱۴ میلیون تومان ۹۰- ۳۴ میلیون تومان ۳۵- ۱۹ میلیون تومان

 

 

نتیجه گیری و پیشنهاد:

درمقایسه ۳ ایده ای که برای ایجاد کسب و کار خانگی بیان شد به دنبال ایده ای باشید که به آن علاقه داشته و همچنین بتوانید با حداقل سرمایه گذاری به یک درآمد خانگی ایده آل برسید.

همانطور که اشاره شد در مقایسه فیلتر هوا و اسکاچ از نظر هزینه و فضای موردنیاز دستگا های تولید اسکاچ به صرفه تر است و به لحاظ آموزش تولید اسکاچ بسیار ساده تر از دستگاه های دیگر است.

کسب درآمد خانگی با دستگاه های تولید اسکاچ بسیار آسان تر از سایر موارد است. ما از شما در زمینه مشاغل خانگی تحت هر شرایطی حمایت میکنیم و برای ما مهم موفقیت و درآمد شماست.

 

راه های ارتباطی با گروه تولیدی کارنو صنعت:

شماره دفتر مرکزی:

۰۱۱۳۲۳۹۶۷۴۸

کارگروه فروش:

۰۹۳۵۸۸۸۲۰۷۷

۰۹۳۵۶۷۸۲۰۷۷

۰۹۳۰۶۷۸۲۰۷۷

۰۹۱۱۶۸۸۲۰۷۷