راه رسیدن به کسب و کار موفق

ما در دنیایی زندگی می کنیم که همه افراد بطور وسواس گونه ای بر روی دستاوردهای خود متمرکز هستند.

مثلا اینکه سال گذشته به چه میزان درآمد داشته ایم؟ کدام دانشگاه پذیرش گرفته ایم؟ کجا استخدام شدیم؟ و ….

عموما تمرکز ما بر روی اینه که چه چیزی خوبه!

اما این فلسفه فکری یک مشکل جدی دارد به این دلیل که تمرکز وسواس گونه ما بر روی چیزی که درحال بدست آوردن آن هستیم و تمرکز بیش از حد روی خط پایان؛ ما را از توجه به راهبرد به کار گرفته شده در طول مسیر دور می کند.

به نظر شما مبنای موفقیت چیست؟

راز موفقیت اسطوره تاریخ وزنه برداری جهان ” یوری واردانیان” را می دانید؟

او یکی از بهترین وزنه بردارهای المپیک که در دهه ۷۰ و ۸۰ میلادی رکوردهای جهانی خودش را در وزنه برداری ثبت کرد و از سال ۱۹۷۷ تا ۱۹۸۵ مدال طلا در تمامی مسابقات جهانی و المپیک کسب کرد.

سوال مهمی که پیش می آید این است که واردانیان از چه روشی استفاده کرد تا به طرز شگفت انگیزی موفق شود؟

دلیل موفقیت او یک چیز است تکرار!!!

بنابراین پیشنهاد من به شما این است که قبل از اینکه بخواهید جهش کنید بسترش را فراهم کنید. یوری واردانیان قبل از زدن رکورد المپیک آنقدر تمریناتش را تکرار کرد تا بستر زدن رکورد را زمینه سازی کند.

پس همیشه به یاد داشته باشید : ۱- بلندپروازی را کنار بگذارید و دچار توهم نشوید ۲- فقط به برنده شدن فکر نکنید و به درست انجام دادن کار توجه کنید ۳- تمرینات نسبتا آسان را در مسیر اهدافتون وضع کنید اما مدام آن ها را تکرار کنید ۴- به یاد داشته باشید که مدام بر روی تسلط بر مهارت خود کار کنید ۵- همیشه زمان برای رکورد زدن هست اما زمانی که بسترسازی برای رسیدن به آن را انجام دهید.

اگر ارتباطات خاصی ندارید و بی تجربه و اثبات نشده هستید و … به خاطر داشته باشید که آدم های موفق منتظر نیستند که کسی به سراغشان بیاید، انتخاب یا نامزد دریافت جایزه ای بشوند، آن ها قبل از اینکه احساس آمادگی پیدا کنند شروع می کنند و با خود می گویند:  مهم نیست که من الان اینجا هستم، تقصیر من هست یا نه، این چیزی است که من هستم و مسئولیت من، که باید یک فکری درباره آن بکنم.

موفقیت از آن شماست؛ درواقع شما باید از فکر و ذهنتان در مسیر موفقیت استفاده کنید؛ ارزشمندترین دارایی که در زندگی خواهید داشت موفقیت است.

 

برای کسب موفقیت فقط کافی است که شما تصمیم گیری کنید، تمرکز کنید و ذهنتان را آماده کنید؛ در این صورت خواهید دید که به سرعت به یک انسان موفق تبدیل خواهید شد.

بنابراین، مسیر موفقیت روشن و مشخص است؛ تنها کافی است که دریچه های ذهن خود را باز کنید.

 

هدف از این مقاله کسب موفقیت شما در تمامی زمینه ها از جمله کسب و کاری که به آن مشغول هستید و یا قصد راه اندازی آن را دارید.

داشتن یک کسب و کار موفق می‌تواند راهی بسیار عالی برای ایجاد درآمد از کسب و کاری باشد که واقعا علاقه دارید که آن را انجام دهید.

هدف و انگیزه شما از ایجاد کسب و کار چیست؟

قبل از شروع هر کاری ابتدا باید تمامی جوانب را درنظر بگیرید. اگر برنامه بی‌نقصی داشته باشید و آن را دنبال کنید می‌توانید صاحب یک کسب و کار خانگی موفق باشید.

 

راه اندازی یک کسب و کار شخصی همانقدر که وسوسه انگیز است می‌تواند سخت و طاقت فرسا هم باشد. اما برای اینکه در این راه به موفقیت برسید بهتر است از توصیه های یک مشاور کسب و کار بهره مند شوید.

ما این کار را در گروه مشاوره کارنو برایتان فراهم آورده ایم پس از ما مشاوره کسب و کار بگیرید. ما باور داریم که یک مشاور کارآفرینی میتواند به شما برای شناخت مهارت ها و فرصتهایتان کمک کرده و همچنین حرکت در مسیر ایجاد کارآفرینی را آسان تر کند.

هدف از مشاوره کسب و کار؛ بهبود عملکرد و بالا بردن بهره وری شما است.